English version

  • English

O nas

Specjalnością Biura EXCELLENCE są najwyższej jakości usługi z zakresu turystyki i obsługi biznesu.
rzetelna firmaOrganizujemy wycieczki po Warszawie i Polsce „szyte na miarę”, czyli dopasowane do potrzeb, zainteresowań i możliwości finansowych naszych Klientów. Każdą wycieczkę przygotowujemy z największą starannością, służąc naszym Klientom radą i pomocą. Obsługujemy każdego: turystów polskich i zagranicznych, podróżujących indywidualnie i w grupach, młodzież szkolną i dorosłych, gości firm prywatnych i instytucji państwowych. Oferujemy zarówno zwiedzanie standardowe, jak i specjalistyczne. Zapewniamy usługi wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych, licencjonowanych przewodników turystycznych i pilotów po Warszawie, którzy sprawią, że wycieczka z nami będzie niepowtarzalnym i niezapomnianym przeżyciem. Oferujemy obsługę przewodnicką i pilocką w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim oraz tak rzadkich językach, jak chiński, japoński czy arabski. Rezerwujemy noclegi, transport, wyżywienie, bilety wstępu do muzeów, kin i teatrów.

Karolina Paczyńska

EXCELLENCE oferuje niezbędne wsparcie i opiekę osobom podróżującym w interesach. Dzięki naszym staraniom i zaangażowaniu Państwo i Państwa goście nie muszą martwić się o rezerwację pokoju w hotelu, organizację lunchu, uroczystej kolacji czy ważnego spotkania w interesach.

Nasza działalność prowadzona jest na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych – nr 915 oraz gwarancji ubezpieczeniowej nr 00.912.052, udzielonej przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Od marca 2010 roku uczestniczymy w programie „Rzetelna firma”.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

Certyfikat KRD

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki

Dane teleadresowe

EXCELLENCE
Travel & Business Service
Agency

 

fax: 22 659 21 58
tel. kom. 502 734 352


e-mail:
biuro(at)excellence.travel.pl

 

NIP: 526-219-07-83
REGON: 141030291
Nr konta bankowego:
mBank
16 1140 2004 0000 3502 5288 9985

 

excellence fb

 WSTECZ